Pomáháme

Letošní projekt „Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii“ navazuje na úspěšného loňského „puštíka“, s nímž jsme celkem našlapali přes 130 000 km a přivedli tak k pohybu zhruba 3 000 lidí napříč generacemi. Navíc jsme tím přispěli částkou 94 000 Kč na zvířata v ZOO Zlín.

Letos chceme udělat akci kratší (tentokrát  od 11. 4. do 30. 4. 2022), ale údernější. Přihlášeno je 11 středních škol Zlínského kraje, které mezi sebou sice soupeří, ale zároveň jdou k vysněnému vrcholu společně.  Účastníci jsou vždy přihlášeni do bezplatné verze aplikace Strava, která zaznamenává kilometry absolvované během či chůzí se statusem „run“.

„Vyšlapaný“ finanční dar ve výši 8 000 Kč bude věnován prostřednictvím naší školy ZOO Zlín a veškeré finance získané nad tento rámec připadnou Komplexnímu onkologickému centru Zlín. 

Každý úspěch začíná odhodláním to zkusit, a proto věřte, že jakýkoliv pokus o běh bude lepší než žádný. Těšíme se na vaše kilometry a děkujeme, že do toho s námi JDETE zase.

 

 

    

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.