Články

Úspěch v atletice

Se začátkem školního roku se rozbíhají i sportovní soutěže, kterých se naši žáci pravidelně účastní.

Tradičně se začíná atletickým pohárem CORNY, který se konal 16. 9. 2015 v Otrokovicích.

Naši školu reprezentovalo desetičlenné družstvo dívek a desetičlenné družstvo chlapců. Děvčata podala skvělé výkony a vybojovala 2. místo. Chlapci se umístili na 5. místě.

Dvě naše žákyně, Ema Rozsypalová ze 3. A a Tereza Lapčíková ze 3. C, byly zároveň ohodnoceny jako nejlepší atletky soutěže. Ema byla nejrychlejší v běhu na 60 m a Tereza vyhrála běh na 200 m a skok do výšky.

Velkou měrou přispěla k úspěchu naší školy Blanka Adamová ze 4. D, která zvítězila ve skoku dalekém. Mezi chlapci zazářili výbornými výkony Jakub Ftačník ze 2. C a Ondřej Sova ze 3. B.