Archív aktualit

Pozvání k panu hejtmanovi

Během fungování Očkovacího centra v PSG aréně Zlín spolupracovala naše škola se Zlínským krajem a studenti pomáhali při administraci registrací, termínů a certifikátů COVID 19.  

Kousek Irska ve vás zůstane už navždy

V Irsku máte pocit, že sem patříte. Načerpáte tu spoustu energie, jak z přírody a parků, tak i z města.

Loučení s absolventy

Ve dnech 9. a 10. června 2022 jsme se rozloučili s letošními maturitními třídami.

Job shadowing na Slovensku

V rámci projektu ERASMUS+ jsem absolvovala job shadowing na Slovensku, konkrétně na Obchodní akademii v Popradě, v centru Vysokých Tater. Byl to týden plný zajímavých zážitků a zkušeností.

Práce v hotelích – Irsko 2022

Začal další ročník letních pracovních pobytů v hotelích – tentokrát v Irsku.

Zaúčtuj to

Na začátku června se žáci 3. ročníku (Radka Červenková, Karolína Kolínková, Jana Mikešová, Lucie Martáková, Jiří Esterka a Matyáš Polášek) zúčastnili základního kola celorepublikové soutěže z účetnictví v Praze.

Turistický a vodácký kurz

V týdnu od 30. května do 3. června všechny třídy 1. ročníku obchodní akademie absolvovaly dva kurzy – vodácký a turistický. Oba probíhaly současně v jižních Čechách nedaleko Českého Krumlova.

Dvě bronzové medaile jsou naše

Na celorepublikovou soutěž ZAV Ostrava!!! v psaní na klávesnici a v korektuře textu jsme se vydali v pondělí 6. června 2022 vlakem z Otrokovic.

Když fotbal není nudou, nýbrž koncertem

Podivuhodnými výkony se prezentoval dívčí tým malé kopané na turnaji zlínských středních škol.

Průvodci v akci

Ve čtvrtek 26. 5. se třída 2.C. v doprovodu dvou vyučujících (paní Létalové a Stuchlíkové) vydala na odbornou exkurzi do Olomouce.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.