Archív aktualit

Dny otevřených dveří

V pátek 23. a sobotu 24. listopadu Vás zveme na Dny otevřených dveří. V tuto dobu si můžete prohlédnout prostory a vybavení školy, diskutovat s učiteli a seznámit se s našimi studijními obory i možnostmi, které studium na OATB nabízí.

Vzdělávací seminář v Bad Kissingenu

V termínu 21. 10. – 26. 10. 2018 se zúčastnili vybraní žáci  druhého až čtvrtého ročníku obchodní akademie vzdělávacího semináře v rámci programu Akademie Mitteleuropa na téma „Vývoj v Evropě po 2. světové válce a aktuální...

Okresní turnaj v basketbale dívek

7. listopadu 2018 se na Gymnáziu Zlín – Lesní čtvrť konal turnaj v basketbale dívek.

Letošní Vánoce se neobejdou bez pastelových baněk

Ve středu 31. října 2018 se žáci 2. C spolu se žáky 2. B zúčastnili odborné exkurze do výrobního družstva Irisa ve Vsetíně. Třída 2. C poté ještě navštívila Crystalex CZ, s.r.o. v Karolince.

Dobrovolnictví v 1. B

Již pátým rokem pořádá DDM Astra dobrovolnickou akci Čtení dětem v nemocnici.

Naši basketbalisté obhájili bronz

V podobné sestavě jako loni se zástupci chlapců z OA zúčastnili 25. října okresního kola v basketbalu.

Bronz z mezinárodní soutěže v psaní na PC

Ve dnech 25.–26. října 2018 se v Olomouci konal 23. ročník mezinárodní soutěže v psaní na klávesnici.

Školní kolo soutěže ke stému výročí vzniku ČSR

V pátek 26. října proběhlo školní kolo soutěže ke stému výročí vzniku ČSR, zúčastnilo se jí dvanáct vítězných dvoučlenných družstev třídního kola, které se odehrálo o týden dříve.

Letní brigády ve Skotsku

V polovině října jsme na naší škole přivítali dva hosty z Velké Británie, kteří přišli s nabídkou letních brigád pro plnoleté studenty 3. ročníku.

Okresní přebor středních škol ve stolním tenise

Dne 11. října 2018 se v prostorách naší školy konal již tradičně okresní přebor středních škol ve stolním tenise. Letos se sešlo ve zlínském okrese sedm chlapeckých a tři dívčí družstva.