Archív aktualit

Stínování na německé škole

V rámci projektu Teachers‘ European Refreshment II Erasmus+ jsem vyrazil na job shadowing do německého města Hagen, které leží v těsné blízkosti Dortmundu.

Projektový týden

Ve čtvrtek 31. ledna 2019 se na naší škole uskutečnily prezentace témat projektového týdne. Byly završením téměř tříměsíčního období samostatné práce studentů ve tříčlenných pracovních týmech.

Do Prahy za divadlem – podruhé

Stejně jako v loňském roce, i o letošních pololetních prázdninách vyrazila skupina studentů – zájemců o divadlo a památky do Prahy.

Beseda s europoslancem

Naše škola dostala jedinečnou příležitost, a to hostit jednoho z členů Evropského parlamentu, zástupce České republiky a politika za KDU-ČSL, doc. JUDr. Pavla Svobodu, Ph.D., který má v Evropském parlamentu na starosti například...

Mladý ekonom 2019

Dne 30. ledna 2019 se na naší škole konala soutěž „Mladý ekonom 2019“, kterou jsme my, studenti 3. ročníku, pořádali pro žáky 8. a 9. tříd základních škol v rámci projektového týdne. Cílem bylo zjistit ekonomické znalosti žáků.

Účtaři jsou stříbrní

Ve dnech 28.–29. ledna 2019 se již po třinácté uskutečnilo celostátní kolo soutěže v účetnictví ve Znojmě – MD DAL.

Florbal dívek

Dne  17. ledna 2019  se konal okresní turnaj středních škol ve florbale dívek.

Nejlepší v kraji

Na podzim loňského roku naše děvčata vybojovala prvenství v okresní soutěži házené dívek, čímž si zajistila postup do kola krajského.

Okresní kolo ve florbale

Dne 16. ledna proběhl ve sportovní hale Střední odborné školy Otrokovice turnaj ve florbale.

Jdeme do bojů o nejlepší týmy Moravy!

Dne 10. ledna proběhlo ve sportovní hale v Hodoníně třetí kolo středoškolské futsalové ligy.