Správní zaměstnanci

Vedoucí provozu

Jan Šálek

J.Salek@oazlin.cz
dveře č. 114

Vedoucí ekonomického oddělení

Ing. Hana Zbránková

telefon: 577 006 566
H.Zbrankova@oazlin.cz
dveře č. 212

Ekonomka

Bronislava Sunková

telefon: 577 006 556
B.Sunkova@oazlin.cz
dveře č. 212

Mzdová účetní

Jana Meluzínová

telefon: 577 006 554
J.Meluzinova@oazlin.cz
dveře č. 202

Školník

Miroslav Blizňák

telefon: 577 006 558
M.Bliznak@oazlin.cz

Správce sítě

Milan Jiřikovský

telefon: 577 006 557
M.Jirikovsky@oazlin.cz
dveře č. 251

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.