Články

Talentová soutěž v psaní na PC pro žáky ZŠ a nižších gymnázií

Ve čtvrtek 19. února již po desáté proběhla na naší škole soutěž v psaní na PC. Zúčastnilo se jí 77 žáků základních škol a nižších gymnázií, kteří měli během 30 minut napsat co nejvíce cvičení v programové výuce psaní všemi deseti.


Nad soutěží převzal záštitu radní Zlínského kraje pro oblast školství, mládeže a sportu PaedDr. Petr Navrátil.

V kategorii škol, které používají při výuce program ZAV, první místo obsadili Vladimír Bumbala ze ZŠ Zašová a Jonáš Vala z Gymnázia Rožnov pod Radhoštěm. Třetí místo získala Daniela Trčková ze ZŠ Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm.

V kategorii škol, které nepoužívají při výuce program ZAV, zvítězili žáci ze ZŠ Kvítková, Zlín. Na první místo dosáhl Michael Fahian, na další Filip Blažek a o třetí se podělili Milan Pacejka a Lenka Krejčí.

Soutěžící si ve chvíli volna mohli prohlédnout školu, kde psaní na PC je přímo vyučovacím předmětem po celé čtyři roky studia. Díky právě probíhajícímu Dnu otevřených dveří se mohli dovědět o studiu na této jedné z nejstarších zlínských škol další informace.

Děkujeme všem soutěžícím za účast, jejich vyučujícím za vzornou přípravu svých svěřenců a vítězům srdečně blahopřejeme.

Záštita hejtmana

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.