Články

Zájezd do Španělska a Francie

Ve dnech 26. 9. – 4. 10. se čtrnáct studentů  zúčastnilo zájezdu do Španělska a Francie.


Během pobytu navštívili Monacké knížectví a prošli se po promenádě v Nice. Dále si prohlédli bizarní Muzeum Salvadora Daliho ve Figuerasu, navštívili Gironu a přímořská letoviska Divokého pobřeží.

V Katalánsku byli spokojeni s ubytováním v hotelu Mercé v přímořském letovisku Pineda de Mar. Zde všichni ocenili výbornou kuchyni a možnost ochutnat místní speciality. Všechny také nadchla svými památkami katalánská metropole Barcelona. Někteří si prohlédli i známý stadion Camp Nou.

Zájezd pokračoval prohlídkou kláštera Montserrat a cestou napříč dalším malým státem – Andorrou, kde mladí cestovatelé mohli obdivovat překrásnou přírodu.

Ve Francii se studenti prošli nočním středověkým městem Carcassonne. Zájezd pak byl zakončen procházkou po večerním Štrasburku.

Během pobytu měli studenti možnost mluvit francouzsky nebo španělsky a dozvěděli se i hodně nových informací o navštívených státech a Evropské unii.

 

 

Zájezd do Španělska a Francie          Zájezd do Španělska a Francie          Zájezd do Španělska a Francie

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.