Články

Atletický přebor středních škol

Družstvo dívek a družstvo chlapců soupeřilo v okresním kole s ostatními školami o nejlepší výkony v lehké atletice. Dívky obsadily stejně jako loni 2. místo a chlapci se v mnohem větší konkurenci umístili na 4. místě.

Atletický pohár se konal 15. 9. 2017 v Otrokovicích. I když jsme jako družstvo nevyhráli, blýskli se naši sportovci pěknými výkony. Veronika Zalabáková byla druhá nejrychlejší v běhu na 60 m, Kristýna Netopilová zvítězila ve skoku do výšky výkonem 150 cm a v běhu na 200 m byla druhá. Míša Holíková porazila všechny závodnice v běhu na 800 m a Klára Jenáčková obsadila v hodu koulí druhé místo.

Z chlapců byli úspěšní Viktor Bartošík, který vybojoval druhé místo v běhu na 100 m, Filip Štěpánek skončil jako třetí v běhu na 400 m. Dobře se drželi i Karel Bambuch s Vojtou Nekorancem v závodě na 1 500 m, když doběhli jako čtvrtý a pátý, a nechali tak za sebou dalších osm borců. Adam Dobiáš si výkonem 150 cm vybojoval 3. místo ve skoku vysokém. Martin Škrabal a Lumír Číž se umístili v první šestici sotěžících ve vrhu koulí.