Články

Ples obchodní akademie

Dne 8. února 2019 se na hotelu Moskva uskutečnil ples naší školy, který mimo jiné obsahoval také šerpování maturantů. O organizaci plesu se postarala třída 3. A.


Dveře obou sálů se otevřely v 19 hodin a akce mohla začít. Oficiálním odstartováním se stal proslov pana ředitele, po kterém následovala polonéza v podání žáků všech ročníků naší školy. 

Dále přišla hlavní část večera, a to samotné šerpování maturantů, které proběhlo za podpory rodičů, kamarádů, ale také pedagogů. Všichni studenti 4. ročníku vstoupili oficiálně do stavu maturantů. Během slavnostního večera jsme viděli předtančení ve stylu standardních i latinskoamerických tanců, a to v podání našich studentů, kteří se tanci věnují na závodní úrovni. Do dalšího programu byla zakomponována vystoupení připravená každou třídou maturantů. Všechna čísla měla obrovský úspěch jak u učitelů a žáků, tak i u rodin a přátel.

V průběhu plesu si hosté mohli zakoupit tzv. štěstíčka, za která se vyhrávaly hodnotné ceny. Nikdo ale neodešel s prázdnou. I nevýherní štěstíčka znamenala odměnu ve formě koláčku či tyčinky.

Po celou dobu večera byl ve druhém patře velmi vytížený fotokoutek a také zde hrála cimbálová muzika Linda.

Celým večerem nás provázely moderátorky – současné i bývalé studentky školy – společně s kapelou Vivian Band, která hrála v jednom ze sálů. V protějším sále se o hudbu postaral DJ Dosty.

Na konci večera byli všichni spokojeni a dostaly se k nám pouze pozitivní reakce na náš ples. Můžeme říct, že se jednalo o velmi příjemně prožitý večer.

 

Fotogalerie