Články

JARNÍ REJ PŘÁTEL naší školy

V úterý 9. dubna 2019 jsme si chtěli zpříjemnit odpoledne na náměstí Míru ve Zlíně, kde nás bavily hudební i taneční skupiny.


Užili jsme si skvělé vystoupení skupiny Local Girl Gang, jejíž členkou je i Míša Vymazalová (studentka 3. A). Poté následoval koncert nadějné skupiny Black Lane z Luhačovic s naší  Gabčou Stratilovou z 1. B. Program pokračoval vystoupením jazzové skupiny Projekt 21. V závěru večera přišla na řadu skupina Focus, která doslova roztančila celé náměstí.

Celou dobu nás provázela moderátorka Tereza Mudříková z 1. C a klaun Brdík. Děti, které na náměstí přišly, si také mohly něco pěkného vyrobit či nakreslit.

Velké poděkování patří nejen účinkujícím, ale i sponzorům, kteří podpořili naši akci: NWT a. s., Farma Bezdínek, KFC, Kamaro hračky, Pivovar Malenovice, Graspo CZ, a. s., Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, GEMINI oční klinika a. s.

I když celé odpoledne vládlo větrné počasí, naši náladu ani program to nijak neovlivnilo, a tak jsme prožili velmi příjemné, netradiční setkání studentů, učitelů, rodičů, absolventů a dalších přátel naší obchodní akademie.