Články

Královna sportu

Středoškolský atletický pohár v Otrokovicích měl být 12. září 2019 pouze první možností pro získání zkušeností našeho omlazeného výběru.


Po minulé žni excelentních výkonů ovšem nečekaně navázaly i letošní mladé naděje a i tentokrát to za nádherného počasí a příjemné atmosféry bronzově zacinkalo.

Dívky s oporou v Anetě Šrámkové (1. C) a Nikole Machů (3. B), které získaly pro náš tým nejvíce bodů, nakonec obsadily třetí příčku. Mezi hochy exceloval Viktor Bartošík (4. B), když ve sprintu na 60 metrů obsadil stříbro a přidal ještě bronz v dálce. Celkově skončili borci šestí a i jim patří za jejich týmový výkon velký dík a gratulace.

Právě kolektivní duch přinesl své ovoce, a proto děkujeme za reprezentaci i těmto žákyním a žákům: Emma Sýkorová (1. B), Tereza Kuňáková (3. B), Kristýna Gabrhelová (2. B), Martina Hrnčiříková (2. C), Zuzana Hanáčková (2. B), Michaela Florešová (2. B), Eduard Pešat (1. B), Jan Pavelec (2. B), Jakub Škrabal (1. A), Vojtěch Nekoranec (4. B), Martin Marek (2. D), Patrik Svoboda (2. B), Jan Kraváček (2. B), Martin Králík (2. B) a Jan Šášek (2. C).