Články

Adapťák na výbornou

Letošní prváci mají fakt štěstí. I přes složitou covidovou situaci zažili to, po čem touží téměř každý středoškolák.


Obchodní akademie jim adaptačním kurzem otevřela svou náruč dokořán a věříme, že účast na něm přinese své ovoce nejen v budoucích čtyřech letech studia v jednotlivých třídách, ale i v osobním životě zúčastněných.

Kdo by to nechtěl zažít? Být ve stoprocentním nasazení, znát spolužáky hned na startu studia na nové škole, poznat třídního jinak než s rákoskou v ruce a rouškou na obličeji, navázat přátelství možná na celý život ... prostě si pořádně užít adapťák?! To vše, a určitě mnohem víc bylo dopřáno letošním prvákům v pátek 11. září 2020 za příjemného počasí v blízkosti naší školy.

Pravda, chyběl táborák, noční bojovka či snídaně mimo „mamahotel“, ale o to intenzivnější byla outdoorová šestihodinovka v podání agentury Atmosféra. Ta se totiž postarala o program, jenž všem žákům i třídním učitelům nejednou vykouzlil úsměv na tváři! Hráli jsme seznamovačky, odbourávali bariéry neznáma, táhli za jeden provaz, sáhli si na dno svých fyzických i psychických sil proto, aby třída uspěla a dosáhla svého cíle.

Kdo nezažil, neuvěří, co tato akce pro prváky a jejich třídní přináší, a kdo chce alespoň nasát atmosféru, mrkne na naše barevné zážitky! 

 

    

   

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.