Články

Srdcaři překonávají sami sebe

Pohybová výzva Pomáháme pohybem aneb Puštík pro onkologii je rozběhnuta na plné obrátky. Tým studentů i tým učitelů naší školy se rozhodl při sbírání kilometrů lámat svou houževnatostí a nasazením další rekordy.


Oba týmy se totiž 20. dubna postavily na start Juniorského maratonu – Běžíme pro Evropu 2022 ve Zlíně. Štafetový maraton byl pro oba zapojené týmy premiérou. Naše mladé naděje v náročném závodě dlouhou dobu bojovaly o bronzovou příčku. V závěru však byly úspěšnější zkušenější týmy a naši „mlaďoši“ tak obsadili krásné 6. místo. Nikomu nedarovali ani metr zadarmo a z jejich bojovnosti jsme byli doslova nadšení. Navíc doběhli s pocitem dobře odvedeného týmového výkonu a hodně naběhaných kilometrů pro onkologii Zlín. 

Hrdě taky hlásíme, že naše učitelská štafeta patří ke třem školám v ČR, které své odhodlání jít studentům příkladem ukázaly naplno. Na start se totiž postavili po boku našich výborných běžců z řad studentů i pedagogové. Nešlo však vůbec o rivalitu, protože mladí byli jednoznačně lepším týmem, nýbrž o vzájemnou podporu. Kantory určitě hřeje pocit, že i když si sáhli za hranice svých možností, důstojně podpořili dobrou věc.

Všichni dnešní běžci jsou našimi hrdiny!

 

          

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.