Články

Motivuj se k podnikání již na škole

Čtvrteční přednáška o podnikání mě opravdu zaujala.


Sešli se na ní dva podnikatelé – Lukáš Rezek z Advokátní kanceláře Petráš Rezek, s. r. o., a Dalibor Stříbrný z firmy Explicit Reality, s.r.o, kteří nám vyprávěli své životní příběhy a cestu k úspěchu.

Nejvíc mě překvapil příběh prvního z nich – vyrůstal v těžkých podmínkách, zažil domácí násilí a později sloužil na vojně. I přesto se dokázal vypracovat, nejdřív jako finanční poradce a nakonec si založil vlastní právnickou kancelář. Obdivuju, že dokázal vybudovat něco doslova z ničeho.

Druhý podnikatel zase vyzkoušel spoustu různých zaměstnání, než našel to, co ho opravdu baví – realitní kancelář. Líbilo se mi, že nám ukázal, že i když člověk neví hned, čím chce být, může si postupně najít svoji cestu.

Celkově mě přednáška motivovala a ukázala, že úspěch není o štěstí, ale o vytrvalosti.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.