Články

Měsíc stážování v Anglii

Náš měsíční pobyt v Anglii se blíží pomalu ke konci a mně se tady natolik zalíbilo, že se mi ani trochu nechce zpět domů. Za jeden jediný měsíc mám tolik zkušeností, zážitků a vzpomínek, že je ani nedovedu pořádně spočítat.


Poznala jsem život v pravé anglické rodině, u které jsem našla druhý domov. Zažila jsem tu nejhezčí oslavu 18. narozenin, kterou mi tady moje "host mother" Michelle uspořádala. 

Našla jsem nové přátele. Třeba Francouzku, se kterou jsme si od první chvíle (ne)rozuměly. Měla sice špatnou angličtinu, ale po pár dnech se z nás i tak staly skvělé kamarádky. Podívala jsem se na místa, na která bych se jen tak nedostala a která místním závidím. Zjistila jsem také, jak někteří Britové (ne)pracují (alespoň tedy u mě v práci). Ochutnala zdejší jídlo a pravidelně jezdila dvoupatrovým autobusem, který k Anglii neodmyslitelně patří.

Zažila jsem zde chvíle, které si budu pamatovat celý život a vždycky na ně budu s láskou vzpomínat. Chtěla bych poděkovat všem, kteří se na zařizování naší stáže podíleli, že jsem dostala takovou příležitost. Bez nich bych nic z toho nezažila.

 

Plymouth     Lucie Přikrylová

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.