Články

Jsme jazykovými šampiony!

Naše škola je vítězem okresního kola Jazykového WocaBee šampionátu.


Žáci naší školy začali od letošního školního roku v rámci vyučování i domácí přípravy do němčiny a španělštiny využívat online inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček WocaBee. 

Prvotní nadšení z nového prvku při procvičování slovní zásoby ihned přineslo velký úspěch. V soutěžním období mezi 20. 10. a 29. 10. 2021 máme nejpilnější žáky okresu. Gratulace míří němčinářům skupiny 2. CD. Díky tomu, že podali skvělý výkon, se stali okresními WocaBee šampiony a zaslouženě postupují do krajského kola, které začíná 3. 11. a končí 12. 11. 2021.

Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří žáci všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku. Celkem se do soutěže zapojilo téměř 60 000 žáků.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílí až do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.