Články

Kam letos na stáž?

Program Erasmus+ se i v novém školním roce otvírá studentům naší školy.


 

Pokud jste ve 3. ročníku a láká vás praxe v zahraničí, zlepšení v cizím jazyce a získání mnoha zkušeností, podejte si do 18. září přihlášku (více informací v Edookitu). Pokud uspějete, budete na jaře moci vyrazit buď na Maltu, nebo do španělské Málagy.

Tím ale možnosti rozvoje v zahraničí nekončí. I studenty, kteří teprve nastoupili do druháku, čeká zajímavá příležitost v EU, a to v projektu s finskou obchodní akademií. Během září se dozvíte víc, tak sledujte školní sociální sítě a čtěte zprávy v Edookitu.

A protože starší mají jít vzorem, čeká zahraniční vzdělávání opět i vaše učitele na OATB. Jak jste mohli přes prázdniny zjistit na našem webu, FB i IG, vaši kantoři přes prázdniny nabírali síly, ale taky se učili něco nového.

Tak do nového školního roku všem hodně úspěchů a nebojte se zapojovat do studijních a osobnostních výzev, třeba i v zahraničí!

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.