Články

Budoucnost je digitální

Jan Podhorný nám ve středu 21. 11. 2023 nastínil, jak to funguje za branami moderního marketingu.


Tento zkušený marketingový stratég nám poskytl vzrušující náhled nejen do světa marketingu, ale i do svého pracovního světa a také vysvětlil funkci moderního marketingu v současné době.

Přednáška byla organizována ve spolupráci s Podnikatelskou akademii a TIC Zlín a měla velký úspěch, zúčastnilo se jí přes padesát studentů a učitelů, kteří si odnesli zajímavé informace.

Úvod přednášky věnoval podstatě marketingu a tomu, jak lze dělat marketing bez pouček. Motivoval studenty k start-upovému podnikání a vysvětlil potřebu aktuálnosti v marketingu i to, jak technologický pokrok a umělou inteligenci můžete využít při tvorbě marketingových kampaní.

Jan Podhorný nejen odhalil klíčové trendy v oblasti moderního marketingu, ale také nabídl praktické návody, jak efektivně reagovat na rychlý vývoj v odvětví. Seznámil nás se svými úspěšnými programy, jako je kampaň Rádia Impulz či Digitalizace Česka.

Věřím, že všem studentům přinesla tahle přednáška hodně inspirací do jejich potenciálního podnikání.

Navíc bych ráda pozvala všechny podnikavé studenty a samozřejmě účastníky kurzu Podnikatelské akademie na další výbornou neformální akci, která se tentokrát koná mimo půdu školy.  Moderovaná akce na téma Cesta k prvnímu milionu za účasti zakladatelů Ovečkárny, Trenyrkárny a WrapStyle se bude konat 6. 12. 2023 o 17:00 h v budově TIC Zlín. Pro zájemce posílám odkaz na pozvánku, kde je nutná registrace emailem z důvodu omezených míst: https://www.facebook.com/events/1099787108053014/?ref=newsfeed

A aby toho nebylo málo, můžete se už teď těšit na další ze série přednášek, tentokrát na téma Právo v praxi, která se bude konat 12. 12. 2023 na OA a kterou nám zprostředkuje uznávaný právník Lukáš Rezek.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.