Články

Mikulášský jarmark

V rámci projektového týdne jsme my, žákyně 3. D a 3. A, pořádaly 5. prosince Mikulášský jarmark.


Ve školní tělocvičně, kterou jsme krásně vyzdobily, jsme přichystaly celkem osm stánků s jídlem a pitím. Žáci a zaměstnanci naší školy hojně nakupovali dobroty, tím přispěli na Krizové a poradenské centrum Zlín. 

K naší akci se připojili i oslovení žáci z jiných ročníků. Nabízeli jsme vafle, hot dogy, tortilly, cheesecake, kávu nebo punč. Nechybělo ani zdobení perníčků, které si za dobrovolný poplatek mohli návštěvníci zakoupit a naladit se tak na atmosféru blížících se Vánoc. K dobré náladě přispěla tematická hudba. Žáci také hojně využívali fotokoutku s vtipnými rekvizitami.

Tělocvičnu navštívil i sám Mikuláš se svojí družinou. Odměnil ty, kteří ve škole dosahují skvělých výsledků, pracují pro ostatní a přispívají k dobrému jménu Obchodní akademie Tomáše Bati ve Zlíně. Došlo i na decentní pokárání žáků, u nichž se objevily drobné prohřešky v průběhu školního roku.

Jsme rády, že jsme mohly pomoct finančním příspěvkem již zmiňovanému Krizovému a poradenskému centru Zlín. Opravdu jsme několik měsíců usilovně pracovaly na přípravě celé akce, samotný jarmark byl pro nás odměnou, užily jsme si každou minutu tohoto dne.

Naše poděkování patří všem, kteří aspoň malou měrou přispěli k organizaci celého jarmarku. Ohromné díky Vám všem, kteří jste si něco u nás zakoupili. Velké poděkování pak směřuje k paní učitelce Petře Hanákové, ta nás neustále zásobovala nápady, pozitivní energií a pod jejím vedením jsme vše dotáhly do úspěšného konce. Těšíme se na příští jarmark.

 

     

    

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.