Články

Už osmý ročník soutěže v psaní na PC pro 1. ročník

Když nastoupili do školy, mnoho z nich neovládalo dovednost psaní všemi deseti.


Během osmi měsíců se to již studenti naučili a předvedli svoje výkony na soutěži, kterou jsme letos uspořádali již poosmé.

Dne 7. května 2024 proběhla soutěž v psaní na PC pro žáky 1. ročníku. Z každé třídy se soutěže zúčastnili vybraní žáci, kteří soutěžili ve dvou desetiminutových opisech. První opis byl z obrazovky a druhý z papírové předlohy. Oba opisy byly s penalizací deset trestných úhozů za chybu. V celkovém pořadí zvítězil Sebastian Tomšík z 1. A, na 2. místě se umístil Adam Ovesný ze třídy 1. D. a o 3. místo se podělili Michal Fošnár z 1. A a Lucie Hradilová z 1. D. V pořadí tříd si nejlépe vedla 1. A, která získala 16 739 bodů.

V celostátním kole soutěže v psaní na PC v Ostravě, které proběhne ve dnech 3.-4. června 2024, budou školu reprezentovat tito žáci: Sebastian Tomšík, Adam Ovesný, Michal Fošnár, Lucie Hradilová, Aneta Jurygáčková a Gabriela Sadílková.  Přejeme jim hbité prsty a co nejméně chyb.

Všechny výsledky soutěže najdete v příloze.

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.