Články

Mládí vpřed!

Naše škola uspořádala 9. listopadu historicky asi nejlépe obsazený krajský turnaj ve stolním tenise.


Přebor si zahrálo 11 týmů a bylo se na co dívat. Profi výkony nejlepších hráčů i vysoké nasazení „hobíků“ bylo odměnou pro plnou tělocvičnu našich fanoušků. Ti podporovali především domácí tým děvčat i chlapců. Přestože to výsledkově nezní pro naše barvy nijak lichotivě (4. místo děvčat, 6. místo chlapců), jsme velmi spokojení s jejich přístupem, pravidelnou přípravou a bojovností. Jejich pojetí se stalo inspirací k pohybu i pro další spolužáky, kteří také ocenili neoficiální část turnaje, kde se v „americe-kolotoči“ utkali žáci spolu s učiteli. Na závěr dokonce nejúspěšnější mladíci vyzvali do čtyřhry vyzrálé kantory. A kdo vyhrál? Mládí, což je tím nejlepším výsledkem.

Krajskými vítězi se stali chlapci z Gymnázia v Uherském Brodě a vítězkami naše tradiční rivalky z Gymnázia TGM ve Zlíně.

Gratulujeme všem účastníkům a těšíme se na další společné sportovní mezigenerační zážitky.

OA reprezentovali: Nikola Řezníčková (4. A), Michaela Kubelková (2. A), Nikol Hynčicová (1. D), Ondřej Kužela (2. D), Matěj Žáček (1. D), Matěj Jašek, Kryštof Matyáštík (oba 1. C).

 

    

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a zlepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.